ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Värja 14378446
nr 1437 8446
Värja
med Portepè. Längd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:19:31
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
Värja
Kondition: slitage, skador
nr 1437 8446
Värja
med Portepè. Längd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.700 kr |
måndag 13 december 2021 |